Maksājumu nosacījumi

1. Apmaksa ar skaidru naudu vai ar bankas karti preces saņemšanas brīdī mūsu veikala

Apmaksu ar skaidru naudu vai bankas karti iespējams veikt preces saņemšanas brīdī, izvēloties preces saņemšanu uz vietas veikalā Rēzeknē.

Pieņemam šādas maksājumu kartes: VISA, MasterCard, Maestro kartes.

2. Apmaksa ar maksājumu karti internetveikalā (Stripe)

Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.

3. Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru paskaidrojuma laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.

Priekšapmaksas rēķinu saņemsiet e-pastā, kuru norādijāt pie savas kontaktinformācijas pirkuma veikšanas brīdī.

4. Preču apmaksa internetbankā

Internetveikalā preču apmaksu iespējams veikt ar šādu internetbanku starpniecību: Swedbank, SEB banka, Citadele banka, Luminor Bank, Revolut u.c. Noformējiet pasūtījumu un sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera.

Pēc maksājuma apstiprināšanas, spiediet pogu "Atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja", un Jūs nokļūsiet atpakaļ uz larta.lv. Dati, kas nepieciešami, lai pievienotos internetbankai, tiek izmantoti tikai šim nolūkam un netiek nodoti interneta veikalam larta.lv.