Par kompāniju

Par tirdzniecības namu Larta

Laiks un laikmeti nomaina viens otru, mainās dzīves ritms, mainās dzīvesveids, tikai viens paliek nemainīgs – darbs uz zemes. Fermerim nav laika braukāt pa veikaliem un meklēt internetā dažādas vietnes, kur tirgo vajadzīgās preces. Vislabāk un ērtāk, kad visu nepieciešamo var iegādāties vienā vietā par pieņemamām cenām.

Tieši tā mēs izveidojām Tirdzniecības Namu LARTA – pēc “Viena loga” principa. Kompānija LARTA jau 40 gadu strādā ar fermeriem, kuri tur un audzē piena liellopus. Šajā laikā mēs esam uzkrājuši milzīgu pieredzi un izpratni tam, kā iekārtota dzīve fermā. Pie mums, Tirdzniecības Namā jūs varēsiet iegādāties jums nepieciešamās preces. Mūsu piegādes dienests to aizvedīs jums, mūsu servisa dienests uzstādīs un iestatīs, bet, ja būs nepieciešams, veiks remontu un profilaktiskos darbus. Jebkuras mūsu iekārtu rezerves daļas jūs varat pasūtīt un saņemt pie mums. Mūsu rūpnīca Rēzeknē strādā un ražo iekārtas un komplektējošās daļas mūsu produkcijai. 

Rūpnīca

Uzņēmums SIA “ LARTA” dibināts 1997.gadā uz Rēzeknes slaukšanas iekārtu bāzes. Izgatavojam visu mūsdienīgo slaukšanas tehnikas līniju – no mobilām pārnēsājamām slaukšanas iekārtām līdz robotizētiem slaukšanas kompleksiem. LARTA slaukšanas tehnika atšķiras ar paaugstinātu drošību un izturību pret agresīvu ārējo vidi. Kompānijā LARTA izmantojamie materiāli un tehnoloģijas nodrošina agregātu kalpošanas laiku, ne mazāku kā 10 gadus.

Servisa dienests piegādās, uzstādīs, iestatīs iekārtu, kā arī apmācīs iemaņām rīkoties ar tām. Remontējam un apkalpojam slaukšanas iekārtas uz vietas vai pie sevis rūpnīcā.

Uzņēmumam ir dīleru tīkls Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Bulgārijas teritorijā. Slaukšanas iekārtu mezgli un detaļas ir unificētas, tas atvieglo remontu un apkalpošanu. LARTA slaukšanas iekārtas un piena vadi tiek piegādāti uz Baltijas valstīm, Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Vāciju, Ungāriju. Slaukšanas agregāti sertificēti Latvijas Valsts “Sertifikācijas un testēšanas centrā” un tiem ir Muitas Savienības atbilstības sertifikāti.