Mūsdienīga piena ferma nav iedomājama bez modernām, augstākās kvalitātes slaukšanas iekārtām, kas pilnā mērā atbilst visām dzīvnieku labturības un lauksaimniecības prasībām. Ja plānojat esošās piena telpas reorganizāciju, vai vēlaties ierīkot to no nulles, jums būs nepieciešams mūsdienīgs, pārbaudīts un ilgmūžīgs lauksaimniecības aprīkojums ar zemām apkalpošanas izmaksām un augstu darba kapacitāti un efektivitāti.

SIA “LARTA 1” ir Latvijas uzņēmums, kas projektē un komplektē zemu izmaksu mūsdienīgu piena telpu aprīkojumu - slaukšanas iekārtas, piena padeves sistēmas, dzesētājus, elektroniskos vadības blokus un saistīto aprīkojumu.
Visa uzņēmuma produkcija ir ražota uz vietas, Latvijā. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varēsiet iegādāties jaunāko piena slaukšanas papildaprīkojumu, kā arī laicīgi saņemt nepieciešamās rezerves daļas.

SIA “LARTA 1” zinoši konsultanti detalizētāk pastāstīs par mūsu pakalpojumiem, darbu veidiem un tipveida projektiem, kā arī aprēķinās cenu un sagatavos individuālo piedāvājumu!
Turpinot lietot šo vietni, un nospiežot pogu “IEPAZINOS”, Jūs piekrītat, ka Jūsu iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes vietnes darbības drošībai, klientu apkalpošanai, apmeklētības statistikai, kā arī navigācijas funkciju nodrošināšanai. Papildu informācija pieejama šeit: Privātuma Politika
Iepazinos

Pirkumu grozs

×