SIA “LARTA 1” piedāvā iegādei mūsdienīgu piena telpu aprīkojumu, kas atbilst pasaules mēroga lauksaimniecības standartiem. Pateicoties ilggadējai pieredzei tirgū, mēs līdz sīkumiem izprotam savu klientu vajadzības un vēlmes attiecībā uz lauksaimniecības iekārtām un spējam piedāvāt labāko individuālo risinājumu visu veidu fermām - mūsu klientu lokā ir gan nelielas mājsaimniecības, gan liela mēroga govju fermas.

SIA “LARTA 1” ražotās fermu aprīkojuma konstrukcijas tiek nemitīgi uzlabotas un pilnveidotas, sekojot līdzi jaunākām tendencēm un tehnoloģiju inovācijām lopkopības nozarē. SIA “LARTA 1” ražotās slaukšanas iekārtas ir lielisks ieguldījums fermas attīstībā, jo tās palīdz sasniegt lielāku darba efektivitāti un kvalitāti, kā arī ilgtermiņā palielināt peļņu.

Mūsu zinoši konsultanti palīdzēs izvēlēties visu nepieciešamo fermas aprīkojumu atbilstoši klienta vēlmēm un budžetam, kā arī veiks iekārtu uzstādīšanu, apkopi, remontu un personāla apmācību visā Latvijas teritorijā.

Turpinot lietot šo vietni, un nospiežot pogu “IEPAZINOS”, Jūs piekrītat, ka Jūsu iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes vietnes darbības drošībai, klientu apkalpošanai, apmeklētības statistikai, kā arī navigācijas funkciju nodrošināšanai. Papildu informācija pieejama šeit: Privātuma Politika
Iepazinos

Pirkumu grozs

×