Lietotājvārds
Parole
Reģistrēties
Pēc reģistrācijas vietnē Jums būs iespēja izsekot pasūtījumu statusu, kā arī būs piekļuve privātajam kabinetam un citam jaunam iespējam

Maksājuma nosacījumi


Apmaksa ar skaidru naudu vai ar bankas karti

Apmaksa pie kurjera

Apmaksu pie kurjera ar bankas karti varat veikt par precēm, kuras Jums ir piegādājis kurjers.

Apmaksa klientu apkalpošanas centrā

Apmaksu ar skaidru naudu vai ar bankas karti varat izvēlēties arī klientu apkalpošanas centrā.


VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartes

Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.

visa_cut-photo.ru.png

Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru paskaidrojuma laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.

Ja maksājuma veikšanai ir nepieciešams priekšapmaksas rēķins, Jūs to varat atrast pasūtījuma informācijā (“Mans profils”, “Pasūtījumi”).

Preču apmaksa ar internetbanku

Kā apmaksāt pasūtījumu ar internetbanku:
  • Noformējiet pasūtījumu un sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties "Internet banka un maksjumu karte". 
  • larta.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.
  • Internetbankas lapā pievienojieties kā ierasts, par izvēlētajām precēm sistēmā jau būs noformēts rēķins. Jums atliek tikai apstiprināt maksājumu.
  • Pēc maksājuma apstiprināšanas, spiediet pogu "Atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja", un Jūs nokļūsiet atpakaļ uz larta.lv.
  • Dati, kas nepieciešami, lai pievienotos internetbankai, tiek izmantoti tikai šim nolūkam un netiek nodoti interneta veikalam larta.lv.
luminor-logo.png  swedbank.png  citadele_bank.png  seb_bank.png

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz: +371 29 462 625 vai rakstot: info@larta.lv un mēs ar prieku Jums atbildēsim.