VISS FERMAI
LVRU
Ienākt
Lietotājvārds
Parole
Reģistrēties
Pēc reģistrācijas vietnē Jums būs iespēja izsekot pasūtījumu statusu, kā arī būs piekļuve privātajam kabinetam un citam jaunam iespējam
Lietotājvārds
Parole
Reģistrēties
Pēc reģistrācijas vietnē Jums būs iespēja izsekot pasūtījumu statusu, kā arī būs piekļuve privātajam kabinetam un citam jaunam iespējam
 

Tirdzniecības nams LARTA ir uzsācis sadarbību ar VEGATOL smērvielu oficiāliem izplatītājiem Latvijā Oil-invest.

22.09.2021

242705238_549857789432477_4256115205934397334_n.jpg

Informējam, ka Tirdzniecības nams LARTA ir uzsācis sadarbību ar VEGATOL smērvielu oficiāliem izplatītājiem Latvijā Oil-invest. Turpmāk VEGATOL smērvielu klāsts būs pieejams arī LARTA interneta veikalā.

Vegatol smērvielu ražotājs specializējas tikai uz bioloģiski noārdošo eļļu un smērvielu ražošanu, šāda tipa smērvielas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

VEGATOL smērvielu klāsts ir ļoti plašs un tās var pielietot absolūti dažādai tehnikai un iekārtām. Atkarībā no smērvielas sastāva un tehniskajām īpašībām, tās var izmantot Jūsu tehnikas eļļošanai rūpniecībā, celtniecībā, lauksaimniecībā, karjeru tehnikai, mežizstrādē, kravas pārvadājumos, kuģniecībā, tēraudlietuvēs un auto industrijā.

VEGATOL smērvielas nezaudē savas īpašības arī plašajā temperatūru diapazonā, zemākā darba temperatūra ir -40 ºC un augstākā līdz pat 200 ºC.
Smērvielu bāzes eļļa ir minerāleļļa un kā iebiezinātāji tiek izmantoti: litija ziepes, litija-kalcija ziepes, litija komplekss, litija ziepes ar Moly, bezūdens kalcija ziepes, kalcija sulfanāts un alumīnija komplekss.
  • Litija ziepju iebiezinātāja smēres

Daļēji šķidras un pusšķidras smērvielas, kuras izmanto slēgtu zobratu un slīpo pārnesumu, kā arī ritošo un slīdošo gultņu eļļošanai. Tās var izmantot centrālās eļļošanas sistēmās, tās ir izturīgas pret izskalošanu ar ūdeni.
Smērei VPRO LZG 1 ir labas slodzes izturības parametri, tā paredzēta smagi slogotiem rites un slīdes gultņiem, meža, lauksaimniecības un celtniecības nozarēs, tai ir laba pretkorozijas aizsardzība.
Smēre VPRO LZG 2 ir plaša pielietojuma smēre, kurai ir laba slodzes izturība, mehāniska stabilitāte smagi slogotiem gultņiem, tā ir lietojama gan mobilajās, gan stacionārajās iekārtās, rites un slīdes gultņos, laba pretkorozijas, pretnodiluma un pretoksidēšanās aizsardzība.
  • Litija-kalcija ziepju smēres

Šādas smēres lieto smagi slogotu gultņu eļļošanai agresīvas vides apstākļos, īpaši piemērota bezceļu un karjeru tehnikai, kā arī stūrēšanas elementu eļļošanai. Lieliska pretkorozijas aizsardzība un mehāniskā stabilitāte, efektīva pretrūsas aizsardzība, iztur lielas un nevienmērīgas slodzes.
  • Augstas kvalitātes, litija kompleksa smērviela

Produkts ir īpaši piemērots vieglo automašīnu un komerciālo transportlīdzekļu ātrgaitas lodīšu gultņos. Smērvielu raksturo augsta termiskā un mehāniskā stabilitāte – produkts nemaina konsistenci vissarežģītākajos darba apstākļos.
  • Bezūdens kalcija ziepju iebiezinātāja smēre

Ārkārtīgi augsta slodzes izturība mitrā un korozīvā darba vidē, smēre ir īpaši paredzēta iekārtām uz jūras, kā arī lauksaimniecības, meža un industriālajai mobilajai tehnikai, jo īpaši, ja darba laikā iekārtas nonāk saskarē ar lielu ūdens daudzumu. Neskatoties uz ļoti augstu minerāleļļas viskozitāti, smēri ir viegli pārsūknēt un to var lietot centrālajās smērēšanas sistēmās.
  • Kalcija sulfanāta kompleksa smēres

Lieliski piemērotas darba vidē, kur iespējama saskare ar ūdeni un ir pielietojamas plašā temperatūras diapazonā, pastāvīgai, ilgstošai lietošanai līdz pat 200 ºC.


Visas smērvielas varat iegādāties AR ATLAIDI LARTA mūsu internet veikalā , kur ir atrodama sīkāka informācija par katru smērvielu atsevišķi.